Warsztaty bożonarodzeniowe w grupie „Jeżyki”

1 grudnia w grupie „Jeżyki” zagościła świąteczna atmosfera. Tego dnia odbyły się warsztaty plastyczne dla dzieci i rodziców w ramach realizacji projektu edukacyjnego „Z kulturą mi do twarzy”. Przedszkolaki wspólnie z mamami wykonywały ozdoby choinkowe. Podczas zajęć dzieci malowały farbami kule styropianowe, szyszki, oraz różne kształty z masy solnej. Następnie ozdabiały je według własnych pomysłów, wykorzystując cekiny, koraliki, brokat i inne materiały plastyczne. Z pomocą mam wykonały również długi choinkowy łańcuch z kolorowego papieru. Wspólna praca przebiegała w radosnej atmosferze, a jej zwieńczeniem było wspólne ubieranie choinki. Serdecznie dziękujemy mamom za pomoc w organizacji i aktywny udział w zajęciach.

Opracowała: E. Czerwińska

Skip to content