V Międzyprzedszkolny przegląd taneczny „ Przedszkolny You Can Dance”

14 czerwca przedszkolaki z grupy „Smerfy” wzięły udział w V edycji przeglądu tanecznego dla przedszkolaków „Przedszkolny You Can Dance” zorganizowanym przez Przedszkole nr 4 w Łęczycy. Jak co roku impreza odbyła się w ogrodzie przedszkolnym. Do udziału w konkursie zgłosiło się 5 przedszkoli z powiatu łęczyckiego. Nasi mali artyści zaprezentowali taniec rock and roll z pomponami do utworu Elvisa Presleya . Za swój piękny występ otrzymały statuetkę oraz drobne upominki. Po wręczeniu nagród odbył się tradycyjnie już pokaz tańca w wykonaniu nauczycielek. Udział w przeglądzie tanecznym dostarczył naszym dzieciom mnóstwo radości i pokazał jak można wspaniale i pożytecznie spędzać czas. Serdecznie gratulujemy dzieciom i życzymy dalszych sukcesów tanecznych.

Skip to content