Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

4 września rozpoczynamy nowy rok szkolny. Serdecznie witamy naszych przedszkolaków i ich Rodziców po wakacyjnej przerwie. Mamy nadzieję, że wypoczęci i z uśmiechem na twarzy wracacie w przedszkolne progi. Szczególnie ciepło witamy naszych nowych przedszkolaków, którym życzymy szybkiej adaptacji oraz nawiązania wspaniałych znajomości.
Wszystkim członkom naszej przedszkolnej społeczności życzymy dużo radości, słońca oraz wielu sukcesów w rozpoczynającym się roku szkolnym. A Rodzicom owocnej współpracy oraz zadowolenia.

Ważna informacja:
W szatni, Rodzic pomaga dziecku w przebraniu się i przekazuje dziecko osobie dyżurującej, która zadba o zaprowadzenie dziecka do odpowiedniej sali. Rodzicom dzieci nowo przyjętych do przedszkola (3-4 latkom), w pierwszych dniach pobytu umożliwiamy odprowadzenie dziecka do sali (bez wchodzenia do sali). Szczegółowe informacje dotyczące funkcjonowania naszej placówki wychowawcy grup przekażą podczas zebrań z Rodzicami.

Skip to content