Podsumowanie 32. Finału WOŚP

To już kolejny rok, kiedy nasze przedszkole przyłączyło się do jednodniowej zbiórki publicznej organizowanej przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. W tym roku zebrane pieniądze przekazane będą na zakup sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc dzieci i dorosłych. Wydarzeniu nazwanemu „Płuca po pandemii” towarzyszyło hasło „Tu wszystko gra OK!”. Przedszkolaki zaprezentowały przybyłej publiczności swoje wokalne i taneczne umiejętności. Na naszym przedszkolnym stoisku można było spróbować pysznych ciast, ciasteczek oraz kruchych rogalików przygotowanych przez rodziców naszych przedszkolaków. Na spragnionych czekała rozgrzewająca herbatka, aromatyczna czarna lub biała kawa oraz lemoniada i soki. Dużym powodzeniem cieszyło się stoisko z watą cukrową i popcornem obsługiwane przez rodziców naszych przedszkolaków. Każdy mógł odwiedzić przygotowane stoisko brokatowych tatuaży, które cieszyło się wielkim zainteresowaniem wśród dzieci. Podczas finału do naszych przedszkolnych puszek udało się zebrać 4 687,60 zł i z wielką radością można powiedzieć, że pobiliśmy rekord zbiórki.
Wielkie podziękowania kierujemy do wszystkich rodziców, którzy przygotowali słodki poczęstunek oraz przybyli z dziećmi na występy. Ogromne podziękowania dla państwa Pauliny i Dariusza Podstawskich, pań Justyny Wojtery i Agnieszki Góralczyk za wielkie zaangażowanie w tym ważnym dla wszystkich dniu. Na zakończenie podziękowania dla wolontariuszy, wszystkich darczyńców za hojność i ogromne kochające serce.
Do zobaczenia za rok!!!! Sie ma!!!!

Opracowały: A. Błaszczyk, I. Tomasiewicz – Matusiak

Skip to content