Miś Bruno zakończył swoją podróż

„Czytanie książek, to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła.”
/Wisława Szymborska/

W październiku dzieci z grupy II „Misie ”rozpoczęły realizację ogólnopolskiego projektu „Mały Miś w świecie wielkiej literatury”. Miś Bruno (oczywiście w wersji zalaminowanej) wędrował przez kilka tygodni z dziećmi do domu. Dzieci opiekowały się misiem przez kilka dni, uzupełniały dzienniczek rysunkiem lub zdjęciem oraz wspólnie z Rodzicami czytały misiowi bajki na dobranoc. W ten sposób powstał wspaniały dziennik podróży, w którego wykonanie zaangażowały się wszystkie przedszkolaki oraz ich Rodzice. Oczywiście to nie koniec przygód dzieci z Misiem Bruno. W dalszym ciągu będą brać udział w różnych zadania w ramach pozostałych modułów projektu „Mały Miś w świecie wielkiej literatury”.

Opracowała: K. Mikołajczyk

Skip to content