Finał Szlachetnej Paczki

Szlachetna Paczka to jeden z największych i najskuteczniejszych programów społecznych w Polsce, dzięki któremu już od blisko 20 lat niesiona jest pomoc tym, którym zabrakło „życiowego” szczęścia. Potrzebujący otrzymują wsparcie a wraz z nim – nadzieję na wyjście z trudnej sytuacji i impuls do działania. Od 6 do 8 grudnia trwał Weekend Cudów – jedno z najpiękniejszych świąt dobroczynności w Polsce. W tych dniach przygotowywane od tygodni „Szlachetne Paczki” trafiły do wszystkich potrzebujących, włączonych do 19. edycji programu. Bardzo się cieszymy, że nasze Przedszkole po raz kolejny tak skutecznie włączyło się w akcję i tym samym sprawiło ogromną radość jednej z Rodzin z terenu naszej gminy. W dniu 6 grudnia nasza „Szlachetna Paczka” składająca się aż z 17 kartonów przekazana została wytypowanej Rodzinie. Dziękujemy wszystkim którzy przyczynili się do osiągnięcia tego szczytnego celu. Dzieciom i Rodzicom za szczodrość, Pani Dyrektor za patronat, Nauczycielkom za prowadzenie zbiórki, Paniom z administracji i obsługi Przedszkola za pomoc przy pakowaniu oraz Paniom Joannie Jędrzejczyk i Patrycji Karolewskiej za pomoc w dostarczeniu „Szlachetnej Paczki” Rodzinie. DZIĘKUJEMY.

Opracowała: A. Jabłońska

Skip to content