Finał „Szlachetnej Paczki” w naszym przedszkolu

„Szlachetna Paczka” łączy Wszystkich, o czym przekonaliśmy się 7 grudnia podczas „Finału Szlachetnej Paczki” w naszym przedszkolu. Jesteśmy wzruszeni Państwa hojnością oraz zaangażowaniem i z wielką radością informujemy, iż w tegorocznym finale udało się zebrać aż 17 wypełnionych po brzegi kartonów. Tym samym pobiliśmy zeszłoroczny wynik zebranych 12 kartonów. Serdecznie dziękujemy Wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania „Wspólnego Daru Serca”; dziękujemy zwłaszcza Rodzicom, gdyż dzięki Państwu „Szlachetna Paczka” istnieje, pani dyrektor Joannie Przybylak za wsparcie całego przedsięwzięcia, wychowawczyniom grup za zorganizowanie kącików dla „Szlachetnej Paczki” oraz pani Angelice Jabłońskiej, koordynującej działania akcji na terenie przedszkola. Serdecznie dziękujemy pani Joannie Jędrzejczyk wolontariuszce „Szlachetnej Paczki” i Panu Jakubowi Kmieciakowi za poświęcony czas i pomoc w dostarczeniu paczki rodzinie.

Opracowała: A. Jabłońska

Skip to content