Finał Szlachetnej Paczki

Szlachetna Paczka to jeden z największych i najskuteczniejszych programów społecznych w Polsce, dzięki któremu już od 20 lat niesiona jest pomoc tym, którym zabrakło „życiowego” szczęścia. Potrzebujący otrzymują wsparcie a wraz z nim – nadzieję na wyjście z trudnej sytuacji i impuls do działania. Od 10 do 12 grudnia trwał Weekend Cudów – jedno z najpiękniejszych świąt dobroczynności w Polsce. W tych dniach przygotowywane od tygodni „Szlachetne Paczki” trafiły do wszystkich potrzebujących. Gminne Przedszkole im. Jana Pawła II w Piątku po raz kolejny skutecznie włączyło się w akcję. Zebrane artykuły zostały spakowane i zostaną przekazane 17 grudnia rodzinie. Dziękujemy wszystkim, którzy po raz kolejny przyczynili się do osiągnięcia tego szczytnego celu.

Opracowała: A. Jabłońska

Skip to content