Dni Otwarte w Szkole Podstawowej im. Józefa Piłsudskiego w Piątku

W dniu 3 marca 2023 roku sześciolatki z naszego przedszkola uczestniczyły w „Dniu Otwartym” organizowanym przez Szkołę Podstawową im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Piątku.

Na początku wizyty nasze przedszkolaki zostały przywitane przez panią Dyrektor Adrianę Łempicką-Kmieciak, która opowiedziała o szkole oraz odpowiedziała na pytania dzieci. Następnie obejrzeliśmy przygotowane przez uczniów przedstawienie pt. „Trzy małe świnki” w języku angielskim. Po występie dzieci miały możliwość zwiedzania budynku szkoły, poszczególnych klas oraz sali gimnastycznej. Atrakcją były warsztaty z robotyki, podczas których dzieci poznały zasady i narzędzia programowania oraz pokaz doświadczeń chemicznych. To spotkanie upłynęło w radosnej i twórczej atmosferze. Dzieci pełne pozytywnych wrażeń wróciły do przedszkola, aby za kilka miesięcy odważnie podjąć naukę w szkole.
Serdecznie dziękujemy Pani Dyrektor, nauczycielom oraz wolontariuszom za zaprezentowanie placówki naszym dzieciom.

Opracowała: E. Czerwińska

 

Skip to content