Dni otwarte w przedszkolu

Rozpoczęcie edukacji przedszkolnej to przełomowy moment w życiu każdego dziecka. Stanowi często pierwszą okazję do kontaktu z grupą społeczną. Aby ułatwić dzieciom proces adaptacji i zapoznać z nowym dla nich miejscem, dla przyszłych przedszkolaków i ich opiekunów w dniach 27-28 czerwca zorganizowane zostały dni otwarte. Dla naszych gości nauczycielki przygotowały wiele atrakcji i ciekawych zajęć, wspólne zabawy przy muzyce i znanych pląsach. Dzieci mogły także bawić się w kącikach zabaw i w ogródku przedszkolnym. Rodzice w tym czasie zapoznani zostali z ofertą edukacyjną przedszkola, wysłuchali kilku cennych rad na temat adaptacji dziecka w przedszkolu. Było nam bardzo miło gościć wszystkie dzieci oraz rodziców. Mamy również nadzieję, że miłe wspomnienia wesołych zabaw, pozostaną w ich pamięci do września, gdy wrócą do przedszkola jako przedszkolaki.

Skip to content