Dni Otwarte

W dniach 28 i 29 czerwca odbyły się w naszym przedszkolu Dni Otwarte, podczas których dzieci i ich rodzice miały okazję do zapoznania się z wyposażeniem sali, gdzie uczestniczyli w zabawach integracyjnych, muzycznych, ruchowych i plastycznych. Wszystkich przybyłych serdecznie powitała Pani dyrektor i zaprosiła do udziału w zabawach i zajęciach. W pierwszym dniu dzieci i rodzice uczestniczyli w zabawach integracyjnych z wykorzystaniem chusty animacyjnej, folii malarskiej oraz gumy sensorycznej. Drugiego dnia podczas zabaw dzieci rozwijały zainteresowania związane z językiem angielskim, jak również związane z informatyką np. podczas zabaw na monitorze interaktywnym czy magicznym dywanie. Każdego dnia dzieci uczestniczyły w zabawach dowolnych podczas których poznawały rówieśników. Każdy rodzic otrzymał broszurkę ze wskazówkami ułatwiającymi start przyszłemu przedszkolakowi. Nauczycielki chętnie odpowiadały na pytania zadawane przez rodziców. Każdy przyszły przedszkolak wyszedł z balonikiem oraz dużym uśmiechem. Czekamy na Was we wrześniu.

Opracowała: K. Wójcik

Skip to content