Bal karnawałowy

Ostatni dzień karnawału tradycyjnie zwany ostatkami kojarzy się z zabawą i przebierańcami. W naszym przedszkolu tego dnia miała miejsce wspaniała zabawa karnawałowa, w której uczestniczyły wszystkie grupy. Każdy przedszkolak miał oczywiście przebranie, wymarzony strój, który budził zachwyt i wywoływał uśmiech na twarzy. Jak co roku nie zabrakło bajkowych postaci, mundurowych, zwierzątek i superbohaterów. Najważniejsze, że każdy czuł się i wyglądał w tym dniu wyjątkowo. Wesoła muzyka wszystkich porywała do tańca i szalonej zabawy. Radosną atmosferę w każdej grupie dopełniły słodkie poczęstunki przygotowane przez rodziców. Wszystkim dziękujemy za współpracę i zaangażowanie. Ten dzień z pewnością będziemy długo i miło wspominać!

Opracowała: P. Michalak