Zakończenie roku szkolnego w grupach młodszych

21 czerwca wszystkie dzieci z młodszych grup naszego Przedszkola wraz z nauczycielkami spotkały się, aby wspólnie i uroczyście zakończyć rok szkolny 2017/2018. Z tej okazji każda z grup przygotowała krótki pokaz swoich umiejętności wokalnych, tanecznych, recytatorskich. Następnie z rąk Pani Dyrektor Joanny Przybylak oraz P. Justyny Knaś i P. Ewy Gajewicz – przedstawicielek Rady Rodziców każdy przedszkolak otrzymał pamiątkowy dyplom, książkę oraz słodki upominek. Kilka miesięcy temu rozpoczynaliśmy rok przedszkolny z odrobiną niepewności i ciekawości co nowego nas spotka, ale ten czas wspólnej zabawy, nauki, wielu wspaniałych chwil już minął. Teraz wszystkie dzieci udadzą się na zasłużony wypoczynek. Kochane Misie, Smerfy, Skrzaty, Sprytne Liski życzymy Wam wspaniałych, niezapomnianych wakacji! Do zobaczenia we wrześniu.

Skip to content