Zakończenie roku szkolnego w grupach młodszych

Czerwiec to wyjątkowy miesiąc w kalendarzu roku szkolnego. Wszyscy z niecierpliwością czekają na upragnione wakacje. Mimo, iż w przedszkolu zabawa, praca i nauka trwają nieco dłużej, to jednak 20 czerwca uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2023/2024 w grupach młodszych. „Malinki”, „Wisienki”, „Cytrynki”, „Ananaski’ i „Jabłuszka” zebrały się na wspólnym pożegnaniu wraz ze swoimi paniami, p. Dyrektor oraz Oddziałowymi Radami Rodziców. Każda z grup wystąpiła w piosence o letniej tematyce wprowadzając wszystkich w iście wakacyjny nastrój. Miło było zobaczyć zwłaszcza najmłodszych przedszkolaków, którzy po pierwszym roku w przedszkolu odważnie i wesoło wystąpili na scenie. Pani Dyrektor w swoim przemówieniu podziękowała dzieciom, rodzicom i wszystkim pracownikom przedszkola za całoroczną współpracę, podejmowany trud i wysiłek. Nie zabrakło także miłych i ciepłych wspomnień z mijającego roku. Na pamiątkę wszystkie dzieci otrzymały dyplomy i książeczki za aktywny udział w życiu swojej grupy i przedszkola. Za nami kolejny rok lecz kolejny krok wykonać czas… Życzymy więc drogim Przedszkolakom i Rodzicom udanych i bezpiecznych wakacji, odpoczynku od zwykłej codzienności, aby we wrześniu z nową siłą i energią znów wkroczyć w przedszkolne progi.

Opracowała: P. Michalak

Skip to content