Z okazji Dnia Babci i Dziadka!

21 i 22 stycznia to wyjątkowe daty w kalendarzu. Każda wnuczka i każdy wnuczek pamięta, że swoje święto obchodzą Babcie i Dziadkowie. Z tej okazji przedszkolaki z grupy „Sowy” przygotowały dla swoich babć i dziadków piękne upominki oraz nauczyły się wierszyka, który recytowały swoim ukochanym dziadkom. Jednak nie tylko dzieci postarały się o uczczenie tego święta. Miłą niespodziankę przygotowała dla nas babcia Wojtusia – pani Barbara, która wykonała dla każdego dziecka z grupy piękne, ręcznie robione skrzaty. Specjalnie na tę okazję pani Basia napisała wiersz poświęcony szczególnym uczuciom łączącym wnuki z dziadkami. Dziękujemy z całego serca z tak miły i piękny gest. Pani Basi i wszystkim Babciom oraz Dziadkom życzymy dużo zdrowia. Niech każdy dzień przynosi wiele radości i pociechy z wnuków:)

Opracowała: P. Michalak

Skip to content