Wyniki konkursu plastycznego

W związku z obchodami Dnia Patrona ogłoszony został konkurs plastyczny dla naszych przedszkolaków pod hasłem „Święty Jan Paweł II w oczach dziecka”. Miło nam poinformować, że zostało zgłoszonych aż 45 prac konkursowych w dwóch kategoriach wiekowych 3-4 latki i 5-6 latki. Dzieci włożyły w nie wiele starań i wysiłku, dlatego wszystkie chcieliśmy pokazać organizując wystawę, którą można oglądać przez najbliższy czas w naszym przedszkolu. Komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców oraz przyznała następujące wyróżnienia:
W młodszej grupie wiekowej 3 i 4 latków:
I miejsce – Hania Mikołajczyk z grupy Malinki,
– II miejsce – Hania Obek – grupa Malinki,
– III miejsce – Antoś Gorący z grupy Cytrynki
Wyróżnienia otrzymały Anielka Michalak i Zuzia Wasiak z grupy Malinki.
W grupie dzieci starszych 5-6 letnich:
I miejsce – Amelka Czerwińska z grupy Ananaski,
– II miejsce Zosia Oborska z grupy Ananaski
– III miejsce Zuzia Gorąca z grupy Jabłuszka
Wyróżnienia otrzymały Iga Matusiak z grupy Truskawki i Nastazja Oterska z grupy Jagódki.
Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie otrzymały pamiątkowe dyplomy i słodkie upominki. Gratulujemy naszym laureatom zdolności i umiejętności plastycznych, wszystkim dzieciom biorącym udział w konkursie życzymy rozwijania pięknych talentów i zapraszamy oczywiście do oglądania wspaniałej wystawy.

Opracowała: P. Michalak

Skip to content