Wyniki konkursu ,,Krasnoludki są wśród nas”

Z przyjemnością informujemy, że nasze przedszkole wzięło udział w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Krasnoludki są wśród nas” organizowanym przez Bibliotekę Pedagogiczną w Łęczycy. W konkursie mogły wziąć udział dzieci w wieku 3-6 lat oraz uczniowie klas I-III. Zadaniem uczestników było wykonanie kukiełki przedstawiającej bohatera z ulubionego utworu dla dzieci polskiej poetki i pisarki Marii Konopnickiej. Kukiełka mogła być wykonana z różnych materiałów i dowolnymi technikami, warunek był tylko jeden, do wykonania kukiełki trzeba było wykorzystać drewnianą łyżkę. Ogółem do biblioteki z całego powiatu łęczyckiego wpłynęły 173 prace, w tym 31 prac z naszego przedszkola. W kategorii wiekowej – Przedszkola trzy osoby z Gminnego Przedszkola im. Jana Pawła II w Piątku zdobyły nagrody. Pierwsze miejsce otrzymała Aleksandra Jagodzińska z grupy ,,Wiewiórki”, trzecie miejsce Julia Stróżewska również z tej samej grupy oraz wyróżnienie Marcelina Wojtera z grupy ,,Liski”. Dziękujemy wszystkim przedszkolakom i ich Rodzicom za zaangażowanie i poświęcony czas na stworzenie tak wspaniałych prac, a laureatom serdecznie gratulujemy.

Opracowała: I. Tomasiewicz-Matusiak

Skip to content