Wycieczka do kina „Górnik” w Łęczycy

W dniu 1 grudnia dwie grupy przedszkolne „Wisienki” i „Cytrynki” wybrały się na wycieczkę do kina „Górnik” w Łęczycy na bajkę animowaną pt. „Pati i zemsta Posejdona”. Przed wyjazdem panie nauczycielki przypomniały przedszkolakom zasady bezpieczeństwa podczas wycieczki autokarowej oraz kulturalnego zachowania się w miejscach publicznych. W kinie dzieci obejrzały pełną przygód historię nieustraszonej myszki o imieniu Pati, która wraz z najlepszym przyjacielem kotem o imieniu Sam, wyruszyła w podróż po starożytnej Grecji. By ocalić miasteczko, w którym mieszkają razem pokonują liczne niebezpieczeństwa, by wykonać zadanie postawione przez samego Posejdona – władcę mórz. Na szczęście cała historia zakończyła się pomyślnie i sprawiła dzieciom ogromną radość. Przedszkolaki już nie mogą się doczekać, kiedy znów wybierzemy się na bajkę do kina. Bardzo dziękujemy Pani Paulinie Mikołajczyk za pomoc w opiece nad dziećmi podczas wyjazdu.

Opracowała: A. Jabłońska

Skip to content