Wycieczka integracyjna do Konarzewa

29 maja odbyła się wycieczka przedszkolaków i wszystkich pracowników przedszkola do Konarzewa. Głównym celem wycieczki była integracja społeczności przedszkolnej oraz wspólne zabawy i gry z okazji Dnia Dziecka. Wyjazd był możliwy dzięki uprzejmości Pani Teresy Sokół oraz Stowarzyszenia Kobiet w Konarzewie, którzy udostępnili nam wyjątkowe miejsce. Do dyspozycji dzieci był plac zabaw, boisko oraz mini amfiteatr, na którym każda grupa zaprezentowała swoje umiejętności. Atrakcją dla dzieci był również piknik na świeżym powietrzu- ciepłe kiełbaski, herbata i owoce przygotowane przez panie kucharki smakowały wybornie. Na dzieci czekała jeszcze jedna niespodzianka. Panie z KGW Magnolia zorganizowały stoisko z watą cukrową i popcornem. Był to wyjazd pełen wrażeń i dobrej zabawy, a dzieci z uśmiechem na buzi wracały do przedszkola.

Opracowała: E. Czerwińska

Skip to content