Wycieczka do Konarzewa

22 czerwca odbyła się wycieczka przedszkolaków i pracowników Gminnego Przedszkola do Konarzewa. Celem wycieczki było: poznawanie lokalnego środowiska, podejmowanie różnorodnych form aktywności na łonie natury, budowanie poczucia przynależności oraz integracja społeczności przedszkolnej. Dzięki Stowarzyszeniu Kobiet w Konarzewie z panią Teresą Sokół na czele mieliśmy możliwość miło spędzić czas na tamtejszym placu zabaw, grać na boiskach w piłkę nożną oraz siatkówkę, przejść ścieżkę edukacyjną i poznać ptaki, które często można tam spotkać. Niezwykłą atrakcją tego miejsca jest mini amfiteatr. Na jego scenie każda grupa zaprezentowała swoją ulubioną piosenkę lub wykonała taniec. Po sportowych zmaganiach i zabawach przy muzyce wszyscy nieco zgłodnieli, zwłaszcza, że apetyt na świeżym powietrzu dopisywał każdemu. Ciepłe kiełbaski przy płonącym ognisku smakowały wybornie. Zmęczeni ale w bardzo dobrych humorach wróciliśmy do przedszkola.
Dziękujemy za miłe przyjęcie i wspaniałą atmosferę powitania lata.

Opracowała: P. Michalak

Skip to content