Wycieczka do kina

W dniu 18 października dwie grupy przedszkolne „Ananaski” i „Jabłuszka” wybrały się na wycieczkę do kina „Górnik” w Łęczycy. Głównymi celami wycieczki było kształtowanie pożądanych postaw, uczestnictwo w kulturze, integracja grup i wzmocnienie więzi koleżeńskich. Przed wyjazdem przypomniane zostały zasady bezpieczeństwa podczas wycieczki autokarowej oraz zasady kulturalnego zachowania się w miejscach publicznych. W kinie dzieci obejrzały pełną przygód historię swoich ulubionych bohaterów z filmu „Psi patrol”. Obejrzana bajka wywarła na wszystkich ogromne wrażenie, tym bardziej, że część przedszkolaków była w kinie po raz pierwszy. Podczas drogi powrotnej z chęcią i radością wymienialiśmy się swoimi wrażeniami. To był bardzo udany dzień. Dzieci już pytają, kiedy znów wybierzemy się na bajkę do kina.

Opracowała: P. Michalak

Skip to content