Wigilia w grupie II Wisienki

20 grudnia przedszkolaki z grupy II obchodziły w swojej grupie Wigilię. Tego dnia na dzieci czekało mnóstwo wrażeń. Zaczęły od obejrzenia jasełek bożonarodzeniowych w wykonaniu starszaków. Miały okazję przyjrzeć się poszczególnym postaciom i ich strojom, rekwizytom, wspaniałej dekoracji, wykonywanym układom taneczno – ruchowym, a także posłuchać kolęd oraz pastorałek. Czas spędzony podczas występu był wyjątkowy. Na koniec Pani Dyrektor złożyła nauczycielom i dzieciom życzenia, następnie wszyscy podzielili się opłatkiem. A w sali przedszkolnej czekał na dzieci stół pełen przysmaków. Po krótkim odpoczynku przedszkolaki przystąpiły do dekorowania farbami akrylowymi słoiczków, które w kilka chwil zmieniły się w barwne „Lampioniki”. Własnoręcznie wykonane „Lampiony bożonarodzeniowe” pomogą stworzyć w każdym domu magiczny nastrój podczas świąt. Niech Państwa domy na święta zabłysną radosnym blaskiem!

Opracowała: A. Jabłońska

Skip to content