VIII Międzyprzedszkolny Konkurs Recytatorski pod hasłem „Owady i malutkie zwierzęta w poezji dziecięcej”

W dniu 30 V 2023 roku w Przedszkolu nr 1 w Łęczycy odbył się VIII Międzyprzedszkolny Konkurs Recytatorski pod hasłem „Owady i malutkie zwierzęta w poezji dziecięcej”. W konkursie udział wzięły dzieci 5 – 6 letnie z przedszkoli z powiatu łęczyckiego. Celem konkursu było popularyzowanie poezji dziecięcej, rozwijanie zdolności recytatorskich, zainteresowanie dzieci poezją oraz uczenie rywalizacji w przyjemnej atmosferze. Wśród wszystkich dziewiętnastu uczestników konkursu z naszego przedszkola I miejsce zdobyła: Nastazja Oterska z grupy V, III miejsce Mateusz Rutkowski z grupy V, wyróżnienie: Igor Delatowski i Zofia Wacławiak z grupy V oraz Blanka Kowalska z grupy VII. Jury nagrodziło wszystkich uczestników konkursu wręczając im książki, nagrody rzeczowe oraz dyplomy. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy !!!

Opracowała: I. Tomasiewicz-Matusiak

Skip to content