VI Międzyprzedszkolny Przegląd Taneczny „ Przedszkolny You Can Dance”

15 czerwca dzieci z grupy „Słoneczka” wzięły udział w VI edycji Międzyprzedszkolnego Przeglądu Tanecznego „Przedszkolny You Can Dance” zorganizowanego przez Przedszkole nr 4 w Łęczycy. Celem konkursu było kształcenie umiejętności tanecznych uczestników i rozwijanie ich ekspresji ruchowej, popularyzacja różnorodnych form ruchowo-tanecznych, a także integracja środowisk przedszkolnych, dzieci i nauczycieli. Do udziału w konkursie zgłosiło się 5 przedszkoli z powiatu łęczyckiego. Nasi mali artyści zaprezentowali Mix taneczny do muzyki współczesnej . Za swój piękny występ otrzymali statuetkę, dyplom oraz drobne upominki. Po wręczeniu nagród czekał na dzieci słodki poczęstunek. Oczywiście nie zabrakło również wspólnych zabaw przy muzyce. Udział w przeglądzie tanecznym dostarczył naszym dzieciom mnóstwo radości i pokazał jak można wspaniale i pożytecznie spędzać czas. Serdecznie gratulujemy dzieciom i życzymy dalszych sukcesów tanecznych.

Opracowała: K. Mikołajczyk

Skip to content