Udział w Przeglądzie Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych „Łapa”

W dniach 17-18.05 2023 roku grupa pięcioosobowa pod nazwą „Sprytne Liski”wzięła udział w 27. Przeglądzie Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych ŁAPA, który odbył się w Centrum Teatru Muzyki i Tańca w Kutnie. W przeglądzie brało udział 8 zespołów teatralnych. Nasza grupa zaprezentowała jury i zgromadzonej publiczności przedstawienie pt. „Jak miś Teofil zaczął dbać o zdrowie”, której głównym przesłaniem było propagowanie zdrowego jedzenia, zachęcanie do spożywania owoców i warzyw oraz ruchu na świeżym powietrzu. „Sprytne liski” otrzymały wyróżnienie za promowanie treści profilaktycznych w postaci dyplomu oraz bonów pieniężnych do salonu EMPIK w kwocie 200,00 zł, nagrody zostały ufundowane przez Prezydenta Miasta Kutna. Ponadto, nasza koleżanka Helenka Grzelak, za postać narratora w spektaklu o misiu otrzymała indywidualne wyróżnienie. Do występu przygotowały dzieci panie Agnieszka Błaszczyk i Joanna Solarska. Dziękujemy za piękny występ i zdobyte nagrody.

Opracowała: A. Błaszczyk

Skip to content