Światowy Dzień Pluszowego Misia

25 listopada to dzień, kiedy obchodzony jest Światowy Dzień Pluszowego Misia. Miś jest przyjacielem dzieci, warto więc poświęcić mu swoją uwagę. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. W naszym przedszkolu Dzień Pluszowego Misia obchodzony był 24 listopada. Każde dziecko przyniosło do przedszkola swojego ulubionego misia. Podczas uroczystości dzieci poznały historię powstania pluszowego misia, prezentowały przyniesione przez siebie pluszaki, bawiły się przy znanych piosenkach: „Misie szare”, „Pokochaj pluszowego misia”, „Jadą, jadą misie”. Każda grupa zaprezentowała także wykonany wcześniej plakat z dowolnym misiem. Wszystkie prace prezentowały się wspaniale. Miłym zakończeniem uroczystości były życzenia i „Lubisiowy tort” dla misia, któremu dzieci pomogły zdmuchnąć urodzinowe świeczki. Częstując się słodkim „co nieco” już dziś zapraszamy na kolejne urodziny naszego pluszowego przyjaciela.

Skip to content