Spotkanie przedszkolaków z Ks. Biskupem

25 września 2017r. w ramach wizytacji kanonicznej naszej parafii – przedszkolaków odwiedził Ksiądz Biskup Wojciech Osial. Księdzu Biskupowi towarzyszył proboszcz parafii ks. dziekan Stanisław Poniatowski. Był to szczególny i podniosły dzień zarówno dla przedszkolaków, jak i wszystkich pracowników przedszkola. Ks. Biskupa witaliśmy słowami piosenki „Bądź pozdrowiony Gościu nasz…” Następnie w imieniu swoim, przedszkolaków, nauczycieli i personelu niepedagogicznego przedszkola dostojnego gościa i osoby towarzyszące przywitała Pani Dyrektor Joanna Przybylak. W kolejnym punkcie spotkania przedszkolaki z grupy VI „Tygryski”, w imieniu wszystkich dzieci, przedstawiły na powitanie krótki montaż słowno – muzyczny. Po powitaniu Ksiądz Biskup nawiązał z dziećmi miłą i serdeczną rozmowę. Dzieci pytały m.in. czy Ks. Biskup jeździ na rowerze? Czym się zajmuje na co dzień? Jakie owoce lubi jeść? Dziecięca szczerość rozbawiła naszych gości. Na zakończenie Ksiądz Biskup udzielił wszystkim pasterskiego błogosławieństwa, a na pamiątkę tego spotkania wpisał się do przedszkolnej kroniki. To miłe wydarzenie na długo pozostanie w naszej pamięci.

Skip to content