Rozstrzygnięcie konkursu „Wiosenny motyl z recyklingu”.

Z przyjemnością informujemy, iż przedszkolny konkurs pt. „Wiosenny motyl z recyklingu” został rozstrzygnięty. Dziękujemy wszystkim Dzieciom wraz z Rodzicami , którzy podjęli wyzwanie i wykonali pracę plastyczną. Dzieci i rodzice zaskoczyli nas pomysłowością oraz kreatywnością.
W konkursie wzięło udział aż 80 przedszkolaków.
Jury w składzie: Dyrektor Przedszkola- pani Joanna Przybylak, Dyrektor Gminnej Biblioteki w Piątku – pani Ewa Dąbrowska, przedstawiciel Rady Rodziców pani Iwona Rubin- Mikołajczyk oraz Instruktor w Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Dzięrżąznej – pani Beata Gawryszczak postanowiło nagrodzić następujące prace:

 

 • kategoria I- 3-4 latki:
  I miejsce- Franciszek Michalak
  II miejsce- Miłosz Wacławski
  III miejsce- Pola Marciniak
 • kategoria II- 5-6 latki:
  I miejsce- Mikołaj Langner
  II miejsce- Mateusz Rutkowski
  III- miejsce- Pola Michalak

Pozostałe prace otrzymały wyróżnienie. Wręczenie nagród odbyło się 31.03.2023 roku. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy dzieciom oraz rodzicom biorącym udział w konkursie za ogromne zaangażowanie i twórczą pracę. Mamy nadzieję, że kolejny konkurs w naszym przedszkolu będzie się cieszył równie dużym zaangażowaniem.

 

Opracowała: E. Czerwińska

Skip to content