Rodzinna wycieczka do zoo w Płocku

8 czerwca przedszkolaki wraz z rodzicami wzięli udział w wycieczce autokarowej do zoo w Płocku. Po dotarciu na miejsce wszyscy uczestnicy przemierzając alejki ogrodu, oglądali z bliska zwierzęta, poznawali ich wygląd i tryb życia. Bezpośredni kontakt ze zwierzęciem sprawia, iż wiadomości zdobyte podczas wycieczki na trwałe zapiszą się w pamięci dzieci. Wycieczka okazała się nie tylko wspaniałym przeżyciem, ale również atrakcyjną lekcją przyrody. Wycieczka pozwoliła także na integrację wśród rodziców, ale przede wszystkim była okazją do spędzenia czasu na świeżym powietrzu ze swoimi pociechami. Na zakończenie wycieczki każdy mógł kupić sobie jakąś pamiątkę, a także zjeść coś dobrego. Wszyscy miło spędzili czas. Dziękujemy Radzie Rodziców na czele z panią przewodniczącą Justyną Knaś za podjęty trud organizacji wycieczki.

Opracowała: K. Mikołajczyk

Skip to content