„Rodzinna Kartka Bożonarodzeniowa”

Nieodzownym symbolem Świąt Bożego Narodzenia są kartki świąteczne wysyłane do krewnych i przyjaciół. Kartki, szczególnie wykonane samodzielnie, sprawiają radość wykonawcom a obdarowanym przysparzają wielu wzruszeń.
Celem „Kartki Bożonarodzeniowej” jest:
– Kształtowanie aktywnej i twórczej postawy dzieci, wobec sztuki i tradycji Świąt Bożego Narodzenia.
– Rozwijanie wrażliwości estetycznej oraz uzdolnień plastycznych przedszkolaków.
– Radość ze wspólnie spędzonego czasu w rodzinnej atmosferze.
Drodzy rodzice serdecznie zachęcamy do przygotowania wraz z dziećmi wspólnej świątecznej „Kartki Bożonarodzeniowej”. Technika oraz wielkość kartek dowolna; prace przynosimy nie podpisane, przekazujemy wychowawczyniom grup, które każdej kartce nadadzą numer i spiszą dane dziecka. Kartki wyeksponowane zostaną w holu przedszkola, a następnie wysłane do zaprzyjaźnionych przedszkoli, instytucji i osób, które Nas wspierają. Czekamy na Wasze „Świąteczne kartki” do: 11 grudnia 2018r.
„Święta Bożego Narodzenia tuż tuż… przygotujmy wspólnie kartkę już !!!”

Opracowała: A. Jabłońska

Skip to content