Przedszkolaki świętują dzień chłopaka!

Od najmłodszych lat uczymy dzieci, aby pamiętały o ważnych uroczystościach w życiu rodziny i przedszkola. Równie ważne jest więc Święto Chłopców, które obchodzimy 30 września. Z tej okazji nie zabrakło dobrej zabawy oraz niespodzianek. Jak zawsze chodziło o to, aby w tym dniu pokazać wszystkim chłopcom sympatię. Po śniadaniu w całym przedszkolu słychać było śpiewanie „Sto lat” i składanie życzeń. Postarały się o to dziewczynki i panie z przedszkola, a rodzice zadbali o małe upominki dla każdego dziecka. Nie zabrakło też słodkich i owocowych przekąsek. We wszystkich grupach był to dzień wrażeń, radości i świetnej zabawy, a wykonane zdjęcia będą miłym wspomnieniem tych chwil. Wszystkim chłopcom składamy serdeczne życzenia!!!

Opracowała: E. Czerwińska

Skip to content