„Przedszkolaki śpiewają” – w Teatrze Muzycznym w Łodzi

W Teatrze Muzycznym w Łodzi odbyła się kolejna edycja koncertu, pt.: „Przedszkolaki śpiewają”. Podczas koncertu występowały dzieci z przedszkoli województwa łódzkiego. Gminne Przedszkole w Piątku reprezentowały dwie dziewczynki: Iga Gibska z Grupy Czerwonej, która zaśpiewała utwór „Lat 20 miał mój dziad” oraz Marcjanka Walczak z Grupy Fioletowej, która wykonała utwór „Przetańczyć całą noc”. Niezwykły koncert arii operowych i operetkowych wzbudził zachwyt i aplauz licznie zgromadzonej publiczności, wśród której były również dzieci z naszego przedszkola. Utwory choć trudne i wymagające, zostały pięknie zaśpiewane przez dziewczynki. Serdecznie dziękujemy Rodzicom za udział w próbach, zaangażowanie i wsparcie w przygotowaniu dziewczynek oraz gratulujemy naszym małym artystkom wspaniałego występu.

Opracowała: P. Michalak

Skip to content