Przedstawienie teatralne „Alladyn i baśń tysiąca i jeden nocy” w Domu Kultury w Kutnie.

10 czerwca dzieci z grupy „Sowy” i „Jagódki” miały okazję odwiedzić Kutnowski Dom Kultury. Przedszkolaki obejrzały oparty na elementach orientalnych spektakl o Alladynie, złym Wezyrze i pięknej księżniczce Dżasminie. Niezwykłe zdarzenia oraz cudowna lampa wprowadziły młodego widza w zaczarowany świat baśni. Niezapomniany nastrój stworzyły barwne kostiumy i scenografia, a bogata gra światła i efekty specjalne m.in bańki mydlane dodały tajemniczości i atrakcyjności całemu widowisku. Melodyjne utwory wykonywane przez aktorów porywały dzieci do wspólnej zabawy. Prezentowana opowieść wniosła bogate treści wychowawcze. Nie bogactwo, ale miłość i uczciwość są w życiu najważniejsze. Widowisko zostało przygotowane przez Katolicki Teatr Edukacji z Krakowa.
Opracowała: K. Wójcik
Skip to content