Poznajemy zawody w grupie „Wisienki”

22 listopada grupę czterolatków odwiedziła Pani Marta Pierścieniewska, która zaprezentowała dzieciom, na czym polega zawód Pracownika ds. Administracji Platformy Dystrybucyjnej. Podczas spotkania przedszkolaki „śledziły” całkowitą drogę paczki, zanim ta bezpiecznie trafi do celu. Pani Marta pokazała w jaki sposób transportuje się różnego rodzaju pakunki, oraz opowiedziała o najważniejszych zadaniach, które muszą zostać wykonane aby towar bez problemu trafił do adresata. Dzieci mogły tego dnia samodzielnie odebrać oraz odpakować nadaną specjalnie dla nich paczkę. Z pomocą Pani Marty również stemplowały dokumenty, samodzielnie naklejały etykiety i nadawały własne paczki. Serdecznie dziękujemy za ciekawe spotkanie, dzięki której przedszkolaki poznały ważną rolę Pracownika Administracji, a przy tym świetnie się bawiły.

Opracowała: J. Gralak

Skip to content