Pasowanie na przedszkolaka

16 listopada, dla dzieci, które pierwszy rok uczęszczają do przedszkola był dniem pełnym niezapomnianych wrażeń. To właśnie w tym dniu w obecności swoich rodziców nasze najmłodsze dzieci przeżyły pierwszą, jakże ważną uroczystość w przedszkolu, którą jest pasowanie na przedszkolaka. Podczas uroczystości „maluchy” zaprezentowały swoje umiejętności. Odważnie mówiły wierszyki, tańczyły, śpiewały a następnie z ogromną powagą przyjęły z rąk Pani Dyrektor pasowanie specjalnym ołówkiem wraz z pamiątkowym dyplomem i słodkim „co nieco”. Po uroczystym nadaniu tytułu przedszkolaka na dzieci czekał słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Od dziś wszystkie dzieci z najmłodszej grupy „Misie”są już prawdziwymi przedszkolakami i z dumą mogą powiedzieć swoim rodzicom: „MAMO, TATO – JESTEM PRZEDSZKOLAKIEM”!
Wspaniałym, szczęśliwym „Misiom” gratulujemy odwagi i życzymy, aby już zawsze „czuły się w naszym przedszkolu jak w domu”, zdobywały tu nowe umiejętności i zawierały szczere przyjaźnie.

Skip to content