Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

„Każdy Przedszkolak dobrze wie, że kiedy 20 wrzesień
zbliża się, od najmłodszego, aż po starszaka,
wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka”

20 września obchodzony jest Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Z tej okazji w naszym przedszkolu została zorganizowana wspólna zabawa dla wszystkich dzieci z udziałem klauna, który zaprezentował magiczne sztuczki i akrobatyczne popisy, w których dzieci mogły brać czynny udział. Było bardzo wesoło i kolorowo. Impreza udała się znakomicie. Przyniosła wiele radości i niezapomnianych wrażeń. Każde dziecko otrzymało medal lub dyplom super przedszkolaka. Na koniec rodzicie z każdej grypy zorganizowali słodki poczęstunek.

Z okazji Dnia Przedszkolaka, życzymy Wam drogie Dzieci,
aby uśmiech zawsze gościł na waszych twarzach,
każdy dzień był wspaniałą przygodą i niósł ze sobą wiele cudownych i pozytywnych doświadczeń.
Niech Wasze marzenia się spełniają !!!

Opracowała: K.Wójcik

Skip to content