14 maja odbył się Międzyprzedszkolny Konkurs Recytatorski pt. „Przyroda w poezji dziecięcej”, którego organizatorem było Przedszkole nr 1 w Łęczycy. W konkursie wzięło udział troje naszych przedszkolaków, którzy godnie prezentowali nasze przedszkole. Tymon Konecki z grupy Pomarańczowej zajął II miejsce recytując wiersz Juliana Tuwima „Spóźniony słowik”. Aniela Michalak z grupy Żółtej otrzymała wyróżnienie recytując wiersz Zbigniewa Baryły „Wiosenna łąka”. Lena Góral z grupy Fioletowej otrzymała wyróżnienie recytując książkę Marii Nowakowskiej „Kotek kłamczuszek w Afryce „. Gratulujemy naszym laureatom i życzymy dalszych sukcesów!
Opracowała: K. Wójcik