Laurka dla Jana Pawła II

18 maja 1920 roku na świat przyszedł Karol Wojtyła. Nikt wtedy nie przypuszczał, że za niespełna 60 lat zostanie on pierwszym Papieżem polskiego pochodzenia. Dziś, w setną rocznicę urodzin Naszego Patrona z dumą publikujemy galerię prac dzieci z Gminnego Przedszkola im. Jana Pawła II w Piątku poświęconą uczczeniu setnej rocznicy urodzin Papieża. Każda z rodzin tworząc pracę plastyczną dała cząstkę siebie oddając tym samym hołd Wielkiemu Polakowi. Dziękujemy Dzieciom i Rodzicom za zaangażowanie w projekt „Laurka dla Jana Pawła II”. Cieszymy się, że obecna sytuacja nie przeszkodziła nam w świętowaniu setnych urodzin Naszego Patrona. Ufamy, że św. Jan Paweł II uśmiecha się teraz do nas wszystkich dziękując za każdą wykonaną pracę.

„Jestem radosny, wy też bądźcie!” św. Jan Paweł II – zgodnie z sentencją naszego patrona dzielmy się uśmiechem i radością każdego dnia!

Opracowała: D. Antczak

Skip to content