Wyniki konkursu recytatorskiego dla przedszkolaków pt. „Powiedz mi wierszyk”

27 marca w Domu Kultury w Łęczycy odbyło się rozstrzygnięcie konkursu recytatorskiego pt. „Powiedz mi wierszyk”. Głównym celem konkursu było kształtowanie wrażliwości na piękno języka ojczystego i rozwijanie zdolności recytatorskich oraz promowanie kultury żywego słowa wśród dzieci.
Miło nam poinformować, iż spośród 92 nadesłanych wierszy, III miejsce w kategorii 3-4 lata zajęła Laura Konowalska, z gr. II „Misie”. Wyróżnienia w tej kategorii otrzymały również Zofia Obek – gr. II „Misie” oraz Nastazja Oterska- gr. I „Zajączki”. Dla każdego dziecka przygotowano dyplom oraz upominek. Laureatom bardzo serdecznie gratulujemy fantastycznego występu i życzymy dalszych sukcesów artystycznych. Dziękujemy także pozostałym uczestnikom za udział w konkursie oraz Rodzicom za przygotowanie swoich pociech.

Na stronie internetowej Domu Kultury w Łęczycy można obejrzeć piękne występy naszych małych artystów.

https://dkleczyca.pl/konkurs-recytatorski-dla-przedszkolakow-powiedz-mi-wierszyk/

Opracowała: K. Mikołajczyk

Skip to content