Konkurs plastyczny „Portret Pluszowego Misia” został rozstrzygnięty

Z przyjemnością informujemy, że konkurs plastyczny „Portret Pluszowego Misia” organizowany przez Zespół Szkolno-Przedszkolny w Mąkolicach został rozstrzygnięty. Na konkurs wpłynęło 41 prac: pięć prac w kategorii młodszej dzieci 3,4 -letnie i 36 prac w kategorii starszej dzieci 5,6 -letnie. Jury wyłoniło 15 prac, które zostały przesłane do organizatora. Miś, który 27 listopada 2023 r. podjął się wyzwania by wybrać najciekawsze prace wyłonił zwycięzców. Jak napisał w swoim liście skierowanym do wszystkich uczestników konkursu:,, Brawo, Brawo, Brawo dla wszystkich uczestników. Każda praca jest wyjątkowa i zasługuje na nagrodę”. Miś dotrzymał słowa i każde dziecko, którego praca została przesłana do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Mąkolicach otrzymało pamiątkowy dyplom i niespodziankę.

Wyniki konkursu:
Kategoria 3-4 latki:
I. miejsce: Kinga Urbańska, Liliana Maćkowiak, Kacper Kacper Kamecki, Dawid Małachowski
II. miejsce: Borys Bartczak

Kategoria 5-6 latki:
I. miejsce: Miłosz Florczak, Iga Matusiak, Pola Michalak, Adam Kruszyniak, Filip Leśniewski
II. miejsce: Aleksandra Marciniak, Wiktor Kamecki, Liliana Darmach
III. miejsce: Szymon Czubakowski, Nastazja Oterska

Opracowała: I. Tomasiewicz-Matusiak

Skip to content