Konkurs fotograficzny „Emocje w obiektywie” rozstrzygnięty!!!

Z przyjemnością informujemy, iż rozstrzygnięty został konkurs fotograficzny pt. „Emocje w obiektywie”, który był adresowany dla dzieci przedszkolnych w wieku 3-6 lat wraz z rodzicami. Celem konkursu było doskonalenie umiejętności rozpoznawania, nazywania oraz wyrażania własnych emocji, rozwijanie umiejętności dostrzegania specyfiki i wyjątkowości wieku przedszkolnego, rozwijanie wyobraźni przestrzennej poprzez pracę fotograficzną oraz zachęcanie dzieci i rodziców do wspólnego spędzania czasu wolnego. Uczestnicy konkursu mieli za zadanie wykonać zdjęcia pod hasłem „Emocje w obiektywie”. Do konkursu wpłynęło ponad 100 zdjęć. Po pełnych emocji obradach, w których Jury starało się bardzo wnikliwie i rzetelnie ocenić fotografie, stwierdzono, iż każde z nadesłanych zdjęć było naprawdę wyjątkowe. Oceniając fotografie brano pod uwagę przede wszystkim zaangażowanie, pomysłowość, kreatywność, spontaniczność, ukazaną radość oraz jej zgodność z tematem konkursu. Komisja Konkursowa postanowiła nagrodzić i wyróżnić następujące dzieci:

I miejsce : Adam Kaczorowski
II miejsce: Julia Borecka
III miejsce: Jaś i Marysia Kalusińscy

Wyróżnienia:
Wiktoria Dylik , Piotr Bartosik, Gabriela Knaś, Amelia Nowakowska, Michalina Romek

Wręczenie dyplomów i nagród odbyło się 30 maja. Wystawę prac konkursowych będzie można obejrzeć na korytarzu przedszkolnym. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, a zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Skip to content