Kończy się rok, kolejny krok wykonać czas…

Zakończenie roku, to wyjątkowy czas dla wszystkich rodziców, nauczycieli a przede wszystkim dzieci. Dzień 21 czerwca, to bardzo ważna data w życiu sześciolatków, ponieważ właśnie w tym dniu dzieci pożegnały przedszkole. Uroczystość rozpoczęła się powitaniem dzieci, rodziców, grona pedagogicznego, przyjaciół oraz zaproszonych gości. Następnie przedszkolaki w pięknych strojach dostojnie zatańczyły poloneza. Nie brakowało pięknych i wzruszających piosenek oraz wierszy opisujących niezapomniane chwile spędzone w przedszkolu. Po części artystycznej głos zabrała Pani Dyrektor, Joanna Przybylak, która skierowała do sześciolatków i ich Rodziców wiele ciepłych słów, a następnie wręczyła wszystkim dzieciom „Dyplomy ukończenia przedszkola”. Za zaangażowanie i działania na rzecz przedszkola przedstawiciele Rady Rodziców otrzymali ,,Aniołki wdzięczności”. Na zakończenie wszystkie przedszkolaki wraz z rodzicami udały się do swoich sal na pyszne torty i słodkości. Kolejni absolwenci naszego przedszkola opuszczają nas, by rozpocząć po wakacjach naukę w klasie pierwszej. Życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń, a wszystkim dzieciom bezpiecznych i radosnych wakacji.

Opracowała: I. Tomasiewicz-Matusiak

Skip to content