Jola Janczak jako Karin Stanek zwycięzcą „Mini Playback ” w Popowie Głowieńskim

7 czerwca ośmioro dzieci z grupy „Tygryski” reprezentowało nasze przedszkole w VIII edycji konkursu muzycznego „Mini Playback ” w Popowie Głowieńskim. Jak co roku uczestnicy konkursu mieli za zadanie przygotować i zaprezentować widowni oraz jury układy choreograficzne w oparciu o dowolnie wybrany repertuar. Konkurencja była nie mała, gdyż w sumie na konkursowej scenie pojawiło się aż 15 solistów i zespołów. Nasze przedszkole wystąpiło w dwóch znanych utworach: „Chłopiec z gitarą” Karin Stanek oraz w przeboju Czerwonych Gitar „Ciągle pada”. Pierwszy utwór zaprezentowała Jola Janczak, która swoim brawurowym występem podbiła serca jury oraz publiczności i zajęła I miejsce. W drugim utworze wspaniale wystąpili: Maja Olejniczak, Lila Dąbrowska, Oskar Warzycki, Jakub Trzmielak, Wiktor Galiński, Hubert Florczak i w roli solisty Bartek Zelba. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy, maskotki przytulanki oraz nagrody rzeczowe. Konkurs był okazją do wspólnej zabawy, dostarczył nam wielu emocji i niezapomnianych wrażeń. Dziękujemy serdecznie rodzicom: p. Justynie Warzyckiej, p. Katarzynie Trzmielak, p. Błażejowi Zelbie za zapewnienie przejazdu grupy naszych artystów do Zespołu Szkół w Popowie Głowieńskim.

Skip to content