,,Jesienne obłoczki”- warsztaty plastyczne w grupie IV w dniu 12.10.2023 r.

Zajęcia plastyczne to ulubiona forma działalności dzieci już od najmłodszych lat. Umożliwiają one odreagowanie napięć, rozwijają twórcze myślenie oraz wyobraźnię, kształtują pamięć wzrokową i zręczność manualną. Przede wszystkim dostarczają dziecku wiele satysfakcji i zadowolenia z własnego działania. W naszym przedszkolu dzieci z grupy ,,Jagódki” już po raz kolejny miały możliwość uczestniczenia w zajęciach plastycznych prowadzonych przez mamę Jakuba- panią Malwinę Gołek. Co roku już od trzylatków mama Jakuba organizuje ciekawe warsztaty plastyczne związane najczęściej z tematyką kompleksową naszych zajęć. W tym roku powstały piękne łapacze snów czyli ,,Jesienne obłoczki”. Zaangażowanie dzieci podczas wykonywania prac było bardzo duże, a efekty można było podziwiać na wystawie w naszej sali. Serdecznie dziękujemy pani Malwinie i czekamy na następne zajęcia z jej udziałem.

Opracowała: I. Tomasiewicz-Matusiak

Skip to content