W prosty i radosny sposób przypomnieliśmy postać człowieka, który bardzo kochał dzieci, często się z nimi spotykał, zawsze miał dla nich uśmiech i dobre słowo. Nas wszystkich uczył dobroci, miłości i szacunku dla innych. Nasze przedszkole nosi imię Wielkiego Polaka, to wyróżnienie i zarazem odpowiedzialność. Dziękujemy Grupie Czerwonej za przygotowanie uroczystości, a wszystkim przedszkolakom za piękną postawę i wspólny śpiew. Wraz z dziećmi i pracownikami przedszkola tę wyjątkową chwilę uczcili nasi goście: Burmistrz Piątku – p. Anna Matusiak, Sekretarz Gminy Piątek – p. Krzysztof Ogórek, ks. Sebastian Antosik oraz Rada Rodziców Gminnego Przedszkola im. Jana Pawła II w Piątku. Serdecznie dziękujemy!
Opracowała: P. Michalak