II edycja Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Online „Just Dance”

27 marca grupa Truskawki wzięła udział w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Online „Just Dance” organizowanym już po raz II przez Niepubliczne Przedszkole Ekologiczno- Sportowe Jedyneczka w Elblągu. Celami konkursu były: – popularyzacja różnych form ruchowo-tanecznych wśród dzieci; – rozwijanie wrażliwości artystycznej dzieci; – wyzwalanie radości obcowania z muzyką; – rozwijanie ekspresji ruchowej; – budzenie wiary we własne zdolności i możliwości, poznanie i odkrycie talentów. Do konkursu przystąpiło 55 grup przedszkolnych z placówek rozsianych po całej Polsce. Jak napisał sam organizator: „Wszyscy uczestnicy zachwycili wysokim poziomem artystycznym, kreatywnością oraz pomysłowością…”. Wśród wielu prezentacji pojawił się również filmik przygotowany przez Gminne Przedszkole w Piątku. W tym roku dzieci sześcioletnie z grupy „Truskawki”, przygotowały choreografię z zakresu nowoczesnych form tanecznych i z dumą możemy ogłosić, że „wytańczyły” wyróżnienie! Serdecznie gratulujemy !!

Opracowała: J. Gralak

Skip to content