Grupa II wzięła udział w VII Międzyprzedszkolnym Przeglądzie Tanecznym „You Can Dance” w Łęczycy

14 czerwca dzieci z grupy II „Wisienki” wzięły udział w VII edycji Międzyprzedszkolnego Przeglądu Tanecznego „You Can Dance” zorganizowanego przez Przedszkole nr 4 w Łęczycy. Celem konkursu było kształcenie umiejętności tanecznych uczestników i rozwijanie ich ekspresji ruchowej, popularyzacja różnorodnych form ruchowo-tanecznych, a także integracja środowisk przedszkolnych, dzieci i nauczycieli. Udział w przeglądzie tanecznym dostarczył naszym dzieciom mnóstwo radości i pokazał jak można aktywnie spędzać czas wolny. „Wisienki” za swój występ taneczny do piosenki „Make it Clap” otrzymały statuetkę, dyplom oraz drobne upominki. W międzyczasie nie zabrakło wspólnych zabaw przy muzyce. Po wręczeniu nagród na dzieci czekał słodki poczęstunek. Dziękujemy bardzo naszym dzieciom za wspaniałe reprezentowanie naszego przedszkola w przeglądzie tanecznym „You Can Dance”.

Opracowała: A. Jabłońska

Skip to content