Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

To już kolejny rok, kiedy nasze przedszkole przyłączyło się do jednodniowej zbiórki publicznej organizowanej przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. W tym roku zebrane pieniądze przekazane będą dla małych i dużych do walki z sepsą. Przedszkolaki zaprezentowały przybyłej publiczności swoje wokalne i taneczne umiejętności, za które nagrodzone zostały gromkimi brawami. Na naszym przedszkolnym stoisku można było spróbować pysznych ciast, orkiestrowych babeczek oraz kruchych rogalików przygotowanych przez rodziców naszych przedszkolaków. Na spragnionych czekała rozgrzewająca herbatka, aromatyczna czarna lub biała kawa oraz lemoniada i soki. Podczas zbiórki do naszych przedszkolnych puszek udało się zebrać 3 516,15 zł i z wielką satysfakcją można powiedzieć, że pobiliśmy rekord zbiórki.
Wielkie podziękowania kierujemy do wszystkich rodziców, którzy przygotowali słodki poczęstunek oraz przybyli z dziećmi na występy. Ogromne podziękowania należą się państwu Paulinie i Dariuszowi Podstawskim za przygotowanie pysznej, aromatycznej kawy. Na zakończenie podziękowania dla wolontariuszy, wszystkich darczyńców za hojność i ogromne kochające serce.
Do zobaczenia za rok!!!! Sie ma!!!!

Opracowała: A. Błaszczyk

Skip to content