Dzień Przedszkolaka

„Moi drodzy
rzecz jest taka,
mamy dziś Dzień Przedszkolaka!
Najlepszego Przedszkolaki!
I dziewczyny i chłopaki.
Zdrowia, szczęścia Wam życzymy.
„Sto lat, sto lat” zanucimy.
Niech Wam zawsze słońce świeci
Cudowności Nasze dzieci.” M.Czoik-Nowicka

20 września obchodzony jest Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Z tej okazji w naszym przedszkolu została zorganizowana wspólna zabawa dla wszystkich dzieci z udziałem klauna, który zaprezentował różne magiczne sztuczki i akrobatyczne popisy, w których dzieci oraz nauczycielki mogły brać czynny udział. Było bardzo wesoło i kolorowo. W tym dniu nikomu nie zabrakło uśmiechu i radości. Przypomniane zostały prawa i obowiązki każdego przedszkolaka. W każdej grupie na zakończenie dnia panie wręczyły dzieciom kolorowe baloniki oraz pamiątkową odznakę. Wszystkim przedszkolakom życzymy samych radości i wielu sukcesów nie tylko w tym dniu ale przez cały rok.

Opracowała: K. Mikołajczyk

Skip to content