Dzień Mamy i Taty

 

„Najważniejsza osoba w życiu każdego z nas: MAMA. Z nią związane są na zawsze najpiękniejsze wspomnienia z dzieciństwa, nasze radości i troski, marzenia i tęsknoty. Każdy z nas w swoim sercu chowa wdzięczność za to, że dała nam największy skarb – życie. MAMA musi trzymać dziecko blisko, aby wiedziało, że to jego świat, ale TATA musi zabrać je na najwyższe wzgórze, aby mogło zobaczyć, jaki jest jego świat. Spójrzcie na swoje dzieci, które Was kochają i potrzebują…”

29 i 30 maja w naszym przedszkolu odbyły się uroczystości z okazji pięknego święta jakim jest Dzień Mamy i Dzień Taty. Dzieci z dużym zaangażowaniem przystąpiły do prezentowania swoich możliwości wokalnych, recytatorskich i tanecznych. W pięknych strojach prezentowały bogaty program artystyczny – wiersze, piosenki, tańce i życzenia dla kochanych rodziców. Po wspaniałych występach na twarzach rodziców zauważyć można było tylko jedno – wzruszenie i dumę ze swoich pociech. Podczas wręczania własnoręcznie wykonanych upominków całusom i uściskom nie było końca.

Opracowała: K. Wójcik

Skip to content